Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Description
uk: Опис

en: Image
uk: Зображення

en: Default
uk: Базово

en: Theme
uk: Тема

en: Media
uk: Медіа

en: Subtitle
uk: Підзаголовок

en: Usage
uk: Використання

en: About
uk: Про модуль

en: Minimal
uk: Мінімальний

en: Theme: %theme
uk: Тема: %theme
