Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha4) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Image
cy: Delwedd

en: Default
cy: Diofyn

en: Theme
cy: Thema

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Subtitle
cy: Is-deitl
