Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha4) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: Image
da: Billede

en: Default
da: Standard

en: Theme
da: Tema

en: Subtitle
da: Underrubrik

en: Usage
da: Brug

en: About
da: Om
