Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha4) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Title
de: Titel

en: Description
de: Beschreibung

en: Image
de: Bild

en: Default
de: Standard

en: Media
de: Medien

en: Subtitle
de: Unter-Überschrift

en: Usage
de: Verwendung

en: About
de: Über
