Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Description
eu: Azalpena

en: Image
eu: Irudia

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Theme
eu: Tema

en: Subtitle
eu: Azpi-izenburua

en: Usage
eu: Erabilera

en: About
eu: (r)i buruz
