Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Description
he: תיאור

en: Image
he: תמונה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Media
he: מדיה

en: Subtitle
he: כותרת משנה

en: Usage
he: שימוש

en: About
he: אודות

en: Minimal
he: מינימלי
