Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Image
hy: Նկար

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Minimal
hy: Նվազագույն
