Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha4) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Title
id: Judul

en: Description
id: Deskripsi

en: Image
id: Gambar

en: Default
id: Bawaan

en: Theme
id: Tema

en: Subtitle
id: Subjudul

en: Usage
id: Penggunaan

en: About
id: Tentang
