Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Description
oc: Descripcion

en: Image
oc: Imatge

en: Default
oc: Per defaut

en: Theme
oc: Tèma

en: Media
oc: Mèdia

en: Subtitle
oc: Sostítol

en: Usage
oc: Utilizacion

en: About
oc: A prepaus

en: Minimal
oc: Mínima
