Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Subtitle
sq: Nëntitulli

en: About
sq: Informacione
