Media Entity PodToo (2.0.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Email
de: E-Mail

en: Media
de: Medien

en: Background color
de: Hintergrundfarbe

en: uid
de: UID

en: Display format
de: Anzeigeformat
