Media Entity PodToo (2.0.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Media
ar: ميديا

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Display format
ar: صيغة العرض
