Media Entity PodToo (2.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Display format
bo: རྣམ་བཞག་མངོན་པ
