Media Entity PodToo (2.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Media
ca: Multimèdia

en: Background color
ca: Color de fons

en: Display format
ca: Format de la presentació
