Media Entity PodToo (2.0.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Email
cs: E-mail

en: Media
cs: Média

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Display format
cs: Formát zobrazení
