Media Entity PodToo (2.0.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Email
et: E-kiri

en: Media
et: Meedia

en: Background color
et: Taustavärv

en: Display format
et: Kuvamise formaat
