Media Entity PodToo (2.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Media
gl: Medios

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Display format
gl: Formato de presentación
