Media Entity PodToo (2.0.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Email
hu: E-mail

en: Media
hu: Média

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Display format
hu: Megjelenítési formátum
