Media Entity PodToo (2.0.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Email
ja: メール

en: Media
ja: メディア

en: Background color
ja: 背景色

en: Display format
ja: ディスプレイフォーマット
