Media Entity PodToo (2.0.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Media
oc: Mèdia

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Display format
oc: Format d'afichatge
