Media Entity PodToo (2.0.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Media
uk: Медіа

en: Background color
uk: Колір тла

en: Display format
uk: Формат відображення
