Points (2.0.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Log
ast: Rexistru

en: Edit
ast: Editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Users
ast: Usuarios
