Points (2.0.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Users
bs: Korisnici
