Points (2.0.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Log
el: Ημερολόγιο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: State
el: Κατάσταση

en: Users
el: Χρήστες

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
