Points (2.0.0) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Description
gl: Descrición

en: Log
gl: Rexistro

en: Edit
gl: Editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Points
gl: Puntos

en: State
gl: Estado

en: Users
gl: Usuarios

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Changed
gl: Cambiado

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Point
gl: Punto
