Points (2.0.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Users
jv: Panganggo

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
