Points (2.0.0) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Points
kn: ಬಿಂದುಗಳು

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Point
kn: ಬಿಂದು
