Points (2.0.0) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
