Points (2.0.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
