Points (2.0.0) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Log
si: ලොග එක

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්
