Points (2.0.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Users
sq: Përdorues
