Points (2.0.0) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: State
sr: Статус

en: Changed
sr: Промењен

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
