Points (2.0.0) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Log
sv: Logg

en: Edit
sv: Redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: View
sv: Visa

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: Points
sv: Poäng

en: State
sv: Läge

en: Users
sv: Användare

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Changed
sv: Ändrad

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
