Points (2.0.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
