Points (2.0.1) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Description
fa: توضیحات

en: Log
fa: گزارش

en: Edit
fa: ویرایش

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Points
fa: امتیازها

en: State
fa: وضعیت

en: Users
fa: کاربران

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Machine name
fa: نام ماشینی
