Points (2.0.1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Description
hu: Leírás

en: Log
hu: Napló

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Created
hu: Létrehozva

en: Points
hu: Pontok

en: State
hu: Állapot

en: Users
hu: Felhasználók

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Changed
hu: Módosítva

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Point
hu: Pont

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
