Points (2.0.1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: Default
nl: Standaard

en: View
nl: Weergeven

en: User
nl: Gebruiker

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Points
nl: Punten

en: State
nl: Status

en: Users
nl: Gebruikers

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Point
nl: Punt

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
