Points (2.0.1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Users
ps: غړي

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟
