Points (2.0.1) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Description
pt: Descrição

en: Log
pt: Registro

en: Edit
pt: Editar

en: Label
pt: Rótulo

en: Default
pt: Padrão

en: View
pt: Ver

en: User
pt: Usuário

en: Created
pt: Criado

en: Points
pt: Pontos

en: State
pt: Estado

en: Users
pt: Usuários

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Changed
pt: Alterado

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: The time that the entity was created.
pt: A hora em que a entidade foi criada.

en: The time that the entity was last edited.
pt: A hora em que a entidade foi editada pela última vez.

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
