Points (2.0.1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Users
sl: Uporabniki

en: Machine name
sl: Strojno ime
