Points (2.0.1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Log
th: บันทึกข้อความ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: State
th: รัฐ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
