Points (2.0.2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Description
af: Beskrywing

en: Log
af: Logboek

en: Edit
af: Wysig

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Users
af: Gebruikers
