Points (2.0.2) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: View
da: Vis

en: User
da: Bruger

en: Created
da: Oprettet

en: Points
da: Point

en: State
da: Status

en: Users
da: Brugere

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Changed
da: Ændret

en: Machine name
da: Internt navn

en: Point
da: Punkt
