Points (2.0.2) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Log
hr: Dnevnik

en: Edit
hr: Uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: State
hr: Država

en: Users
hr: Korisnici

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
