Points (2.0.2) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Description
is: Lýsing

en: Log
is: Kerfisskrá

en: Edit
is: Breyta

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: State
is: Fylki

en: Users
is: Notendur
