Points (2.0.2) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Log
lt: Įrašas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Points
lt: Taškai

en: State
lt: Etapas

en: Users
lt: Nariai

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Changed
lt: Pakeista

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
