Points (2.0.2) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Description
lv: Apraksts

en: Log
lv: Žurnāls

en: Edit
lv: Labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: State
lv: Stāvoklis

en: Users
lv: Lietotāji

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Changed
lv: Labots

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
