Points (2.0.2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ
