Points (2.0.2) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Users
nn: Brukarar

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
