Points (2.0.2) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Log
pl: Dziennik

en: Edit
pl: Edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: View
pl: Widok

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Points
pl: Punkty

en: State
pl: Stan

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Point
pl: Punkt
